SPEDYCJA

http://tks-trans.pl/wp-content/uploads/2016/10/kadra_spedycyjna.jpg

KADRA SPEDYTORSKA

Do Państwa dyspozycji stawiamy wykwalifikowany zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem, świadczący usługi o najwyższym standardzie. Nasi doświadczeni spedytorzy doradzą Państwu w trudnych kwestiach branży TSL znajdując najlepsze dla Państwa rozwiązanie. Zajmą się doborem najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych i odpowiedniego sposobu transportu towarów, tak aby Państwa dobra bezpiecznie trafił do miejsca przeznaczenia. Pomogą również w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji, zajmie się wszelkimi formalnościami oraz zaplanują optymalną trasę.


http://tks-trans.pl/wp-content/uploads/2016/10/elastycznosc-firmy.jpg

ELASTYCZNOŚĆ FIRMY

Elastyczność naszej firmy w podejściu do klienta oraz jego potrzeb pozwala nam na szybkie przystosowanie się do zmieniających się realiów biznesowych. Stawia nas to w czołówce nowoczesnych firm logistycznych, w których szybki przepływ informacji oraz zdolność do szybkiego podejmowania trafnych decyzji rzutuje na bezpośredni sukces rynkowy.

Równocześnie szyte na miarę rozwiązania pozwalają na spełnienie szerokiego spektrum wymagań stawianych przez naszych kontrahentów.


http://tks-trans.pl/wp-content/uploads/2016/10/oferta-transportowa.jpg

OFERTA TRANSPORTOWA

W skład naszej oferty transportowej wchodzi zarówno krajowy jak i międzynarodowy transport całopojazdowy i częściowy. Firma oferuje nowoczesny tabor, spełniający wyśrubowane normy, będący jednocześnie dostosowany do przewozu różnorodnych towarów. Bezpieczeństwo wykonywanych zleceń zapewniają nam najlepsi kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w ruchu międzynarodowym. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


http://tks-trans.pl/wp-content/uploads/2016/10/nasza-oferta.jpg

NASZA OFERTA

Budowana jest w oparciu o wieloletnie doświadczenie rynkowe oraz doskonałą umiejętność spełniania wygórowanych potrzeb naszych klientów. Wszelkie proponowane przez nas rozwiązania są dokładnie sprawdzone w środowisku biznesowym i stanowią o przewadze konkurencyjnej naszych klientów. Jesteśmy w stanie zorganizować najbardziej wymagające transporty, a wszystko to w oparciu o gromadzony latami know-how.


http://tks-trans.pl/wp-content/uploads/2016/10/uprawnienia-do-przewozu-1.jpg

UPRAWNIENIA DO PRZEWOZU TOWARÓW NIEBEZPIECZNYCH

Posiadamy uprawnienia do przewozu towarów ADR klasy 2, 3, 4, 5, 6, 9. Nasi kierowcy są przeszkolenie z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych ADR co jest potwierdzone stosownymi zaświadczeniami. Podczas każdego przewozu ładunków niebezpiecznych samochody firmy TKS-TRANS są wyraźnie oznaczone pomarańczowymi odblaskowymi tablicami informacyjnymi.


http://tks-trans.pl/wp-content/uploads/2016/10/uprawnienia-do-przewozu-1.jpg

UPRAWNIENIA DO PRZEWOZU ODPADÓW

W celu poszerzenia oferty oraz możliwości transportowych firma uzyskała pozwolenie na przewóz odpadów w ruchu krajowym. Dodatkowo aby świadczyć usługi z tego zakresu w transporcie międzynarodowym wystąpiliśmy o uzyskanie podobnych zezwoleń w państwach Europy zachodniej.


MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Czekamy na Twój kontakt!

TKS – TRANS SP. Z O.O.

O FIRMIE

Firma TKS-TRANS powstała w roku 1994. Od początku swojej działalności oferuje usługi w transporcie krajowym i międzynarodowym, przewożąc towary z Europy Zachodniej do państw Europy Wschodniej oraz Azji Środkowej.

Dobro i satysfakcję naszych Klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. W tym celu zawsze dbamy o solidność…
czytaj dalej

W NASZEJ OFERCIE TAKŻE

  • OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW

    pon - sob 08.00-20.00

    +48 83 342 06 05