O FIRMIE

TKS TRANS SP. Z O.O.


Firma TKS-TRANS powstała w roku 1994. Od początku swojej działalności oferuje usługi w transporcie krajowym i międzynarodowym, przewożąc towary z Europy Zachodniej do państw Europy Wschodniej oraz Azji Środkowej. Dobro i satysfakcję naszych klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. W tym celu zawsze dbamy o solidność, terminowość i jakość świadczonych usług. Nasza profesjonalna i doświadczona kadra spedytorów oraz kierowców jest w stanie sprostać wszelkim wymaganiom i oczekiwaniom naszych partnerów. Od początku istnienia do chwili obecnej, każdego dnia budujemy i umacniamy naszą pozycję na rynku transportowym. Czynimy to poprzez perfekcyjne wypełnianie zleceń naszych klientów jak i ciągły rozwój firmy. Osiągamy to w wyniku powiększania ilościowego jak i zmian jakościowych naszego taboru i zaplecza administracyjno-technicznego oraz wyposażamy firmę w najnowsze zdobycze techniki z zakresu zarządzania w transporcie i logistyce, pozycjonowania czy łączności.

Swoją działalność transportową rozpoczynaliśmy w oparciu o dwa używane ciągniki siodłowe, które znacząco odbiegały od obowiązujących obecnie norm technicznych, emisji hałasu czy jakości spalin. Lata systematycznego i konsekwentnego rozwoju sprawiły, że dziś naszym partnerom oferujemy ponad 80 nowoczesnych zestawów transportowych spełniających najbardziej rygorystyczne normy ekologiczne EURO-6. Dodatkowo nasze auta spełniają rygorystyczne normy hałasu w Austrii i posiadają certyfikat „L”. Pozwala to na poruszanie się po jej drogach w trakcie trwania zakazu nocnego w godzinach 22:00-05:00 oraz skrócenie czasu tranzytu.

W trosce o środowisko naturalne jak również w celu sprostania wymogom i oczekiwaniom naszych zleceniodawców firma nasza dysponuje nowoczesnym i doskonale wyposażonym warsztatem, automatyczną myjnią pojazdów oraz nowo otwartą okręgową stacją kontroli pojazdów, która też świadczy w pełnym zakresie swoje usługi dla klientów zewnętrznych. Wszystko to pozwala nam zapewnić właściwy stan techniczny i estetyczny naszych pojazdów oraz ograniczyć do minimum czas postoju potrzebny do napraw, przeglądów oraz inspekcji technicznej posiadanego taboru. Fachowa i kompetentna kadra oraz szerokie możliwości techniczne pozwalają nam podjąć każdy ładunek i dowieźć go w miejsce wskazane przez naszych zleceniodawców, zgodnie z ich życzeniem. Zawsze bezpiecznie, szybko i profesjonalnie. Spółka szczególnie duży nacisk kładzie na ochronę i zachowanie środowiska naturalnego. Poczynając od zastosowania w transporcie najnowocześniejszych pojazdów spełniających normy EURO-6, poprzez stosowanie do ich napędu paliw najwyższej jakości, aż do zabezpieczenia miejsca ich parkowania, garażowania i naprawy przed ewentualnymi negatywnymi skutkami oddziaływania produktów ropopochodnych. W tym celu cały teren naszej firmy posiada przemysłową kanalizację wewnętrzną, z której odprowadzanie wód zabezpieczone jest separatorami. Dysponujemy też bardzo nowoczesną myjnią samochodową wyposażoną we wtórny obieg wody zapewniający jej wielokrotne wykorzystanie w procesie mycia.

Wszystko to sprawia, że zawsze gdy spotkają Państwo nasz samochód obojętnie czy to będzie słoneczna i upalna Hiszpania, malownicze góry Włoch czy Szwajcarii, czy też na ośnieżonych drogach Szwecji lub na bezkresnych przestrzeniach Rosji i Kazachstanu zawsze będzie on rozpoznawalny po wyraźnym logo i estetycznym wyglądzie. A przede wszystkim zawsze możecie Państwo liczyć na profesjonalizm naszych pracowników spedycyjnych i kierowców, oraz mieć pewność że, zrobią oni wszystko aby zlecony ładunek dowieźć tam gdzie tylko Państwo sobie życzą.

Siedziba naszej firmy wraz z placem parkingowym, zapleczem technicznym i administracyjnym jest zabezpieczona między innymi poprzez system kamer CCTV oraz elektroniczno-wizualny system zabezpieczenia przeciwpożarowego, kradzieżowego jak i również kontrolowanego dostępu, który został sfinansowany z Funduszu Prewencyjnego PZU S.A. Oddział w Lublinie.

http://tks-trans.pl/wp-content/uploads/2016/10/o_firmie-9.jpg

http://tks-trans.pl/wp-content/uploads/2016/10/o_firmie-2.jpg

http://tks-trans.pl/wp-content/uploads/2016/10/o_firmie-3.jpg

http://tks-trans.pl/wp-content/uploads/2016/10/o_firmie-4.jpg

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Czekamy na Twój kontakt!

TKS – TRANS SP. Z O.O.

O FIRMIE

Firma TKS-TRANS powstała w roku 1994. Od początku swojej działalności oferuje usługi w transporcie krajowym i międzynarodowym, przewożąc towary z Europy Zachodniej do państw Europy Wschodniej oraz Azji Środkowej.

Dobro i satysfakcję naszych Klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. W tym celu zawsze dbamy o solidność…
czytaj dalej

W NASZEJ OFERCIE TAKŻE

  • OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW

    pon - sob 08.00-20.00

    +48 83 342 06 05